Tooted sõiduautodele/kaubikutele/maasturitele

Continental winter tire expertise

Our winter tire expertise

Testitud sinu ohutuse nimel

Image

Enne tootmisse laskmist testitakse iga Continental’i uuendust hoolikalt. Nii juba väljakujunenud kui kõik uued testimismeetodid garanteerivad sobivuse argikasutuseks. Continental tarvitab ja arendab üha eesrindlikumat testimõõdistustehnoloogiat, et anda välja küpseid ja optimeeritud tooteid. 

Me testime teie ohutuse nimel – üle maailma. 

Aastaringselt tõestame ikka ja jälle, et meie rehvikatsetusel pole piire, oma katseradadel USAs, Uus-Meremaal, Rootsis, Hispaanias ja ka oma Hannoveri-lähedasel siserajal e. Contidrom’il – mis on ühtlasi ihaldusväärne etalonrada sõltumatute ekspertide silmis.

Viimane kui üks meie talve- ja suverehvidest üle kogu maailma on selliselt testitud kõikides ilmastiku- ja teekatteoludes. Ütlematagi on selge, et kõige selle juures kasutatakse moodsaimaid testimismeetodeid ja mõõtmistehnoloogiat. 

Igal aastal testitakse 140 000 rehvi kokku 200 miljonil kilomeetril. Enne uuenduse heakskiitmist testib rahvusvaheline elukutseliste testisõitjate tiim seda üle 67 000 korra – ja teeb maakerale 500 ringi peale. Nõnda tagab Continental ainult ohutuimate, mugavaimate ja usaldusväärseimate liikuvuslahenduste väljaandmise. 

Winter Tire Test Research
Image

Esimene täisautomaatne rehvikatsetussüsteem Continental’ilt. 

24 tundi päevas, 365 päeva aastas: AIBA (Automated Indoor Braking Analyzer [automaatse siseoludes pidurdamise analüsaatori]) abil tõstab Continental rehvide katsetamise uuele tasemele. Tänu täisautomaatsele protsessile Contidrom’i hallis kiirendab mehitamata katsesõiduk kuni 120 km/h ja seejärel pidurdab vahetatavatel hüdraulilistel standardsete alustega teekatetel. Katseid saab läbi viia aastaringselt nii kuivadel kui märgadel teekatetel ning omaette jäärajal. Kuna ilmastikuolud katsete läbiviimist ei mõjuta, suudab Continental pakkuda maailma täpseimat pidurdamise katsetamise korda ja tõsta korratavusprotsenti 70 võrra. Seega võite olla kindlad, et meie rehvid pidurdavad võrratult olenemata sõiduaegsetest ilmaoludest.