Tooted sõiduautodele/kaubikutele/maasturitele

stage_image1_lg

Switch now to summer tires from Continental.

TechArt

Turbo turbole: TechArt tuuning Porschele

erfolgsstory_techart_01

1. Väljakutsed

Porsche 911 Turbo on neljarattaline legend

Porsche 911 Turbo on neljarattaline legend, tõeliselt eriline auto ja oma klassis tõeline tipp. Kes püüab seda sõidukit optimeerida, peab täpselt teadma, mida ta teeb – ja siin tulebki mängu TechArt. Genfi autonäitusel 2010. aasta märtsis esitlesid TechArti tuuninguspetsialistid oma ulatuslikku programmi 911 Turbo praeguse versiooni tuunimiseks. Pärast seda jäi veel ainult üks väljakutse: suurendada sõiduki jõudlust.


erfolgsstory_techart_02

Sealt algaski tihe koostöö Continentaliga. Suurem sõidusooritus teel on mõistagi võimalik vaid rehvide õige haarduvusega. Nii või teisiti on uute väljakutsete seljatamine meeskonnana alati kaks korda lõbusam!

erfolgsstory_techart_03

2. Jõudlus

Rohkem võimsust Turbole

Rohkem võimsust Turbole – just selles TechArt TA 097/T2 tuuningukomplekti mõte seisnebki. Mootori modifikatsioonid hõlmavad põhiliselt kolme erikomponenti: TechArti sportõhufiltrit, TechArti summutitorustikku ja TechArti „sport“-summutisüsteemi. Tänu uuesti programmeeritud mootori juhtimissüsteemile on modifikatsioonid omavahel optimaalses kooskõlas.


erfolg_detailseite_forcecontact

Tuuningukomplekti eesmärk on muuta sinu auto kiireks. Ümberehitatud Porsche 911 kuulub kahtlemata maailma kiireimate autode hulka. See kiirendab nullist sajani fenomenaalse 2,9 sekundiga ja ületab 200 km/h kiiruspiiri kõigest 6,4 sekundit hiljem. Ka tema maksimumkiirus on sensatsiooniline: alles siis, kui saavutad kiiruse 333 km/h, keeldub kiirusmõõdiku seier edasi nihkumast.

 

Selline jõudlus eeldab tõeliselt erilist rehvi. Selleks sobib kõige paremini ContiForceContact. Maantee- ja sportrehvi täiusliku hübriidina ei ole selle rehviga vaja suurtel kiirustel teha järeleandmisi ei sõidurõõmus ega turvalisuses. Ent see rehv sobib ühtlasi täiuslikult igapäevaseks kasutamiseks, mis tähendab, et pärast võidusõitu võib sellega koju sõita.

3. Edulugu

Tulemuseks on sõiduk, mis on kahtlemata üks parimatest.

Porsche 911 Turboga on TechArt ja Continental näidanud, kui palju võimas võib auto tegelikult olla, kui autotuunija ja rehvitootja teevad omavahel tihedat koostööd. Tulemuseks on sõiduk, mis on kahtlemata üks parimatest.

erfolgsstory_techart_04

3,8-liitrine mootor, sensatsioonilised 620 hobujõudu ja 6400 pööret minutis, silmapaistev kiirendus ja muljetavaldav maksimumkiirus. Pane töömeisterlikkus looma maksimaalset funktsionaalset kvaliteeti ja tulemuseks on mitmel tasandil täiesti enneolematu sooritus.