Tooted sõiduautodele/kaubikutele/maasturitele

stage_image1_lg

Switch now to summer tires from Continental.

Brabus

Edulugu – Brabus ja Continental

Image

1. Väljakutsed

Suur jõudlus ja lõputu võimsus – ometi alati mugav

Olgu tegu 112-hobujõulise Smart-BRABUS Ultimate 112-ga, 425-hobujõulise Viano V8-ga, 650-hobujõulise GL 63 biturboga või koguni 800-hobujõulise Rocketiga ning uskumatu 1100 Nm väändemomendiga (elektrooniliselt suletud) – iga BRABUSe superautot iseloomustab ülim sooritus oma klassis. Aga ka ettevõtte poolt eritellimuse alusel tuunitavad autod on autotootjate pakutava seas liidripositsioonil.


Image

Lai valik sõidukeid kombineerituna tohutu võimsusega ja massi võimendava lisavarustusega seavad kasutatavatele rehvidele erilised jõudlus- ja vastupidavusnõuded.

Image

2. Jõudlus

Suurem jõudlus kogu aeg – alati õige rehv

BRABUSe tootmisosakonnad võimaldavad ettevõttel saavutada selles majandusharus ainulaadse vertikaalse penetratsiooni. BRABUSe kvaliteedinõuded oma toodetele ja komponentidele on autotööstusele eeskujuks.


Image

Continentali näol on BRABUS leidnud tehnoloogiapartneri, kellel on nii ulatuslik kogemus sportlike tipptoodete tootmises kui ka kirg tehnika ja jõudluse vastu.


Ettevõtted ühendavad oma oskused ja teadmised uusimate ContiSportContact rehvide arendamisel ja testimisel. Eesmärgiks on edasi arendada tehnilisi lahendusi ja toota suure jõudlusega, ZRZ-reitinguga (>240 km/h) kvaliteetrehve, mis on juhtimistäpsuse ja pidurdamisomaduste poolest alati tipptasemel. See tagab turvalise sportliku sõidu.

Image
Image

3. Edulugu

Tehnika areng lööb käed kiire ja konstruktiivse koostööga ning kasulike ideedega arendustegevuse kõigil tasanditel. Seejuures ei kaotata silmist ühist eesmärki: kontrollitavat suurt jõudlust kõigis (kiirusega seotud) valdkondades sõltumata sõidukikategooriast. BRABUSe ja Continentali partnerlus on erakordne. Selle tulemused on muljetavaldavad. Et see nii ka edaspidi jääks, sõlmisid ettevõtted 2011. aasta IAA rahvusvahelisel autonäitusel partnerluslepingu.