Tooted sõiduautodele/kaubikutele/maasturitele

stage_image1_lg

Switch now to summer tires from Continental.

ABT

Edulugu – ABT ja Continental. ABT jaoks on alati olnud tähtsaim hobujõud.

Saksamaal Kemptenis 1896. aastal hobuserautamistöökojana asutatud perefirma, mida juhib praegu Hans-Jürgen Abt, on keskendunud sõidukite võimsamaks tuunimisele. Allgäus asuv ettevõte on Audide, VW-de, Seatite ja Škodade juhtiv tuunija maailmas. Tänu aastatepikkusele kogemusele tippmotospordis pakub ABT täiuslikku kombinatsiooni võimsusest ja stabiilsusest pikaajalise sõidupõnevuse tekitamiseks. Ettevõtte põhiprioriteet on tuua igast sõidukist välja parim – olgu tegu mootori töö juhtimise süsteemide optimeerimise ja ABT mootorikontrolli abil suurema võimsuse saavutamisega või siis kere stiliseerimise pakettide, sportrataste ja heitgaasisüsteemide lisamisega, et anda sõidukitele sportlikum ja dünaamilisem välimus.

Image
Image

1. Väljakutsed

Maksimaalset jõudlust taga ajades ja samal ajal sõidunaudingut unustamata on ABT saanud üheks Saksamaa edukaimatest motospordi võistkondadest. 

Rohked võidud ja meistritiitlid annavad tunnistust ettevõtte võimekusest, mis võimaldab ABT-l pakkuda dünaamilist sõidukogemust ja on muutnud ettevõtte Saksamaa teedel hinnatud tegijaks.


Image

Nüüdisaegsed sportautod kompavad juba tehnilise võimalikkuse piire. ABT tegeleb optimeerimise ja jõudluse suurendamisega ning sportliku sõidukogemuse pakkumisega. Üheks näiteks on (600-hobujõulise väljundvõimsusega) ABT R8 5.2 FSI, mis annab teedel võimsuse ja tasakaalu.

Image

2. Jõudlus

Tipptehnika areng

Mõlemad ettevõtted teevad rehvide arendamisel ja testimisel tihedat koostööd selle nimel, et need sobiksid kõige paremini konkreetse sõiduki omadustega.

Image

ABT insenerid ja tehnikud ning Continental vahetavad pidevalt kogemusi, et üheskoos jätkuvalt täiustada rehvide omadusi – olgu jutt pidurdamisest märjal teekattel, külgstabiilsusest või sõidutäpsusest ja -kiirusest äärmuslikes oludes. Näiteks ABT RS3 (470 hobujõudu) suudab oma 285 km/h tippkiiruse saavutada ainult ContiSportContact 5P rehvidega.

Image

3. Edulugu

Mineviku edu ja tulevikuvisioonid

Tänu ABT ja Continentali aastatepikkusele koostööle ning pidevale teadmiste ja teabe vahetamisele muutuvad kiirussõidukite rehvid järjest paremaks.

Selle koostöö tulemusel on sündinud täiuslikult sobivad rehvid kõigile sõidukiklassidele ja ‑liikidele.