Tooted sõiduautodele/kaubikutele/maasturitele

stage_image1_lg

Technology

Kas peaksin oma rehvid välja vahetama?

Tarbijal on rehvihoolduses tähtis roll.

Rehvide väljavahetamiseks on mitmeid põhjusi, näiteks rehvimustri kulumine minimaalse lubatud sügavuseni, vigastused ja kahjustused (torkeaugud, sisselõiked, löögivigastused, alarõhust või ülekoormusest tingitud kahjustused jms).

Seetõttu tuleb rehve, sealhulgas varurehve, korrapäraselt vähemalt kord kuus kontrollida. Korrapärane kontroll on seda olulisem, mida kauem on rehvi kasutatud. Kui kahtlustad rehvi kahjustust või leiad mõne, soovitab Continental lasta see rehviteeninduse eksperdil üle vaadata. Seejuures tuleks kindlaks teha, kas rehvi võib veel edasi kasutada.

Soovitame samal ajal kontrollida ka varurehve. Korrapärast kontrolli tuleks teha olenemata sellest, kas sõiduk on varustatud rehvirõhu jälgimise süsteemiga (TPMS) või mitte.

Tarbijal soovitatakse oma sõiduki rehve regulaarselt üle vaadata. Samuti peaks ta olema tähelepanelik, kui märkab sõiduki liikumisel midagi tavatut, näiteks õhu kiiremat kadumist rehvist, müra või vibratsiooni. Sellised muutused võivad osutada sellele, et üks või mitu rehvi tuleks viivitamatult kasutusest eemaldada, et vältida olukorda, kus rehviprobleemi tõttu ei ole enam võimalik edasi sõita.

Tire age

tire_age

What do you need to know about the age of your tires?

Loe edasi

Tire damages

tiredamage

Find out more about the most common tire damages.

Loe edasi

Sidewall indentation

Image

What is a sidewall indentation?

Loe edasi

Summer - Winter- All Season tires

allseason_teaser

When do you need summer tires, winter tires or all season tires?

Loe edasi