Tooted sõiduautodele/kaubikutele/maasturitele

stage_image1_lg

Technology

Torkeauke sulgev ContiSeal™ rehv

Ära lase pisikesel torkeaugul peatada suurt reisi.

ContiSeal™ on rehvi turvisevigastuse hermetiseerimiseks väljatöötatud tehnoloogia. 

Lühifaktid

  • ContiSeal™ leevendab rehviturvise vigastuse tagajärgi: kuni 5 mm läbimõõduga torkeaugud sulguvad koheselt tänu unikaalsele tehnoloogiale. 
  • Püsiv sõidukõlblikkus ja muutumatu läbisõit – puudub vajadus kohese peatumise või teeserval rehvi vahetamise järele (vt. tehnilisi juhiseid viimasel leheküljel). 
  • Piiranguteta sõiduomadused, võrdsed ContiSeal™ tehnoloogiata rehvi omadega tavasõidul. 
Alusta
contiseal_movieImage

Tehnoloogiast

ContiSeal™ on Continental’i väljatöötatud tehnoloogia, mis on mõeldud rehvi turvisevigastuse hermetiseerimiseks. Võõrkehade, nt. naelade, torkeaugu korral puudub vajadus rehvi koheseks väljavahetamiseks teeserval, ning auk jääb suletuks isegi siis, kui torkeaugu tekitanud ese välja tuleb. 

ContiSeal™ on kleepjas viskoosne hermetiseeriv kiht. See kantakse rehvi sisse turvise piirkonda. ContiSeal™ sulgeb 80% kõikidest rehvi torkeaukudest ja seetõttu vähendab rehvi tühjenemise ohtu. ContiSeal™ rehvid on selgesti märgistatud sümboliga küljel ning sobivad kõikidele tavakäibes olevatele velgedele. 


Tehnilised juhised:

  • optimaaltingimustes on soovitatav rehvirõhu jälgimise süsteem (Tire Pressure Monitoring System, TPMS),
  • pole vaja kohe peatuda rehvi väljavahetamiseks. Võib sõita edasi, 
  • torkeaugu avastamisel tuleb rehv kohe lasta rehvispetsialistil üle vaadata. 

Tehnilised üksikasjad

ContiSeal™ rehv sisaldab kleepjat viskoosset hermetiseerivat kihti, mis katab rehviturvise sisepinda. See sulgub peaaegu koheselt iga läbitunginud eseme (turvise piirkonnas, kuni 5 mm läbimõõduga) ümber, tänu millele ei pääse õhk rehvist välja ning auto saab edasi sõita. 

topic_intro_image1

Kui torkeaugu saab tavarehv, võivad selle küljed vajuda kokku velje ja tee vahele, mis võib põhjustada ohtliku olukorra, nt. rehvi lõhkemise või veljelt mahatuleku. 

topic_intro_image1