Naastutehnoloogia revolutsioon - ContiFlexStud™

Naastutehnoloogia revolutsioon

ContiFlexStud™

Läbimurre talvises liiklemises

Continental esitleb uhkusega oma uusimat naastutehnoloogiat ContiFlexStud™. Ainulaadsete eksperditeadmiste alusel väljatöötatud uudse ehitusega naastud vallandavad põneva revolutsiooni talvises liiklemises.

ContiFlexStud Logo

Miks on ContiFlexStud™ nii eriline?

Naastud ContiFlexStud™ on täiesti uudse disainiga, mis vähendab märkimisväärselt kulumist, parandab haarduvust jääl, pikendab rehvide tõhusat eluiga ja vähendab müra. Autojuhtidele, kes sõidavad talviti palju lumistel ja jäistel teedel, teeks kindlasti rõõmu kas või üks neist täiustustest. Kuid rehv, mis ühendab endas kõiki nelja, on rasketes teeoludes asendamatu.

ContiFlexStud™ on revolutsiooniline talverehv

Kui elate piirkonnas, kus talviti on rasked ilmastikuolud, ei leidu sellele sõiduomaduste ja turvalisuse poolest võrdset.

New content item
New content item

Erakordne haarduvus jääl

Teepinna järgi painduv elastne kumminaast võimaldab kõval metalltihvtil sügavamale jäässe tungida. Tänu sellele paraneb haarduvus jäisel pinnal koguni 7% ning teie auto veojõud rakendub tõhusamalt.

New content item

Vähem rehvimüra

Tavalised naastrehvid tekitavad palju müra. See muudab autosõidu nii juhi kui ka reisijate jaoks ebamugavamaks. Naastud ContiFlexStud™ vähendavad salongi kostuvat müra. Metalltihvti ümbritsev kõrgtehnoloogiline kumminaast vähendab metalli ja teekatte vahelist hõõrdumist, mistõttu tekib ka vähem müra. Oleme veendunud, et meeldivamat sõidukogemust pakkuvaid talverehve pole olemas.

New content item

Teekate kulub vähem

Uus ContiFlexStud™ on teepinna järgi painduva elastse kummisäärega rehvinaast. See on väga oluline detail, sest teepind pole kunagi täiesti tasane ning tavalised naastud tungivad teekattesse ja lõhuvad seda. Naastu ContiFlexStud™ kummisäär aga vähendab teekatte kulumist, pehmendades metalltihvti kokkupuudet teepinnaga. Meie katsed näitavad, et teekatte kulumine väheneb tohutult – kuni 20%.

New content item

Pikem tõhus eluiga

Naastu ContiFlexStud™ radikaalselt uus disain tagab suurepärased sõiduomadused rehvide eluea lõpuni. Kuna naastu kummisäär kulub koos rehviturvisega, toimib metalltihvt tõhusalt ka rehvi kulumise korral, parandades sõiduohutust rehvi kogu eluea jooksul.

Soovitused talvesõidu proffidelt

Kui hästi toimib see uus tehnoloogia teedel? Küsisime asjatundjatelt, kes teavad mõndagi äärmuslikest talveoludest – taksojuhtidelt. Valisime juhid spetsiaalselt katsetama rehvi prototüüpi tegelikes oludes. Tulemus avaldas neile muljet.

Christer Mattsson, TABCAB AB, Arvidsjaur Sweden

 

"Musta jääga oli nii libe, et maakonna bussiliiklus pandi seisma, kuid meie sõitsime tänu uuele naastutehnoloogiale edasi nagu tavaliselt."

Christer Mattsson, TABCAB AB, Arvidsjaur, Rootsi

Fredrik Öberg, Pitea Taxi AB Sweden

 

"Olen väga nõudlik. Lühike pidurdusmaa on mulle äärmiselt oluline ja see uus naastutehnoloogia avaldab muljet."

Fredrik Öberg, Piteå Taxi AB, Rootsi