Tooted sõiduautodele/kaubikutele/maasturitele

New content item


Loodud
ekstreemsetesse
oludesse

Continental – Extreme E asutajapartner

Seame oma tehnoloogiale kõrgeimad nõudmised ja võtame rõõmuga vastu kõik väljakutsed, et viia sõiduomadused ja turvalisus enneolematule tasemele. Seepärast on Continental ka uue rallisarja Extreme E üks asutajaid. Extreme E on rajaleidja, mille sarnast teist ei ole olemas. Võidusõidud toimuvad planeedi kõige äärmuslikumate oludega paikades, kus katsuvad jõudu võimsate elektriajamitega keskkonnasõbralikud maastikuautod. Võidu võib tuua ainult masina ja juhi täiuslik koostöö. Continentali jaoks ei tähenda see ainult ralliautode üle finišijoone toimetamist. Meie põhieesmärk on tuua uusi tehnoloogiaid maailma teedele, et inimesed jõuaksid iga päev kiiremini ja turvalisemalt punktist A punkti B.

Alusta
 

Extreme E avamisüritus Londonis. Ole kohal.

Alusta

 

 

 

Avastamata rajad – ralli toimumispaigad

Rallimaailmas uute teetähisteni jõudmiseks tuleb tuttav maastik selja taha jätta. Seepärast toimuvad Extreme E etapid kaugetes paikades, kuhu ükski ralliauto pole varem sattunud: Arktikas, Amazonase džunglis, Aafrika kõrbes, Himaalaja mäestikus ja India ookeani rannikul. Need viis võistluspaika pakuvad väga erinevaid väljakutseid ‒ kõrvetavast kuumusest jäise külmani, läbitungimatust džunglist otsatute jääväljadeni, troopilisest niiskusest hõreda mäestikuõhuni.

 

Hääletud ja võimsad – võistlusautod

Planeedi kõige raskemate maastike vallutamiseks peab e-mobiilsuse tehnoloogia tõusma uutesse kõrgustesse. Võistlustel osalevad elektrilised maastikuautod on mitte ainult keskkonnasõbralikud, vaid ka igati suutelised ralli ülikarmide oludega rinda pistma. Ja mõistagi tagab Continentali rehvitehnoloogia neile hääletutele imemasinatele maksimaalse haarduvuse nii lumel, mudas, liivas kui ka kiviklibus.

 

Klass omaette – rallisari

Extreme E on uus rallisari, kus kuni 10 minutit kestvates paarissõitudes võistlevad omavahel 12 võistkonda kolmes rühmas. Konarlikel ja ettearvamatutel džungliradadel, kõrbes ja Arktikas loeb iga sekund. Järgmisse vahesõitu pääsemise või finaalis üldvõidu nimel võisteldes võib väikseimgi juhtimisviga või tehniline valearvestus julmalt kätte maksta. Hooaja lõpus kroonitakse kõigi etappide kokkuvõttes enim punkte kogunud sõitja Extreme E sarja meistriks, mis kindlustab talle koha uudse rallisõidu ajaloos.

Praegu teoksil:


Alusta

Varsti tulekul

Continentali insenerid suhtuvad Extreme E võistlussarjas uute lahenduste leidmisse tõelise kirega ‒ see võib olla niisama põnev kui võistlus ise. Püsige meiega, et saada eksklusiivseid uudiseid Extreme E sarja jaoks välja töötatava uue rehvitehnoloogiaga seotud teadus- ja arendustegevuse kohta.

Kasutame küpsiseid tagamaks, et saate meie veebisaidil parima kogemuse. Lisateabe saamiseks või küpsiste seadistuste muutmiseks klõpsake siia.