Tooted sõiduautodele/kaubikutele/maasturitele

stage_image1_lg

Sponsoring

Jalgpallisponsorlus

Mitme põlve jalgpalli partner.

Pärast 1995. aasta UEFA Meistrite Liiga jalgpalliturniiri spondeerimist on Continental oma sponsorlust rahvusvahelises jalgpallis laiendanud.


sponsoring_02-Image

Continental on alati olnud kontrolli all hoitud põnevuse ja ohutuse sünonüüm. Nagu jalgpalliski, tagame ka meie suurepärase liikuvuse koos täiusliku strateegiaga. Me spondeerime mitte ainult rahvusmeeskondi, vaid ka rahvusvahelisi jalgpalliturniire, nagu UEFA kvalifikatsioonimängud, UEFA Euroopa Liiga ja muidugi FIFA maailmakarikas.

Ja me ei piirdu vaid suurte mängudega ega ainult meessooga. Ühena esimestest rahvusvahelise naistejalgpalli aktiivsetest sponsoritest toetab Continental sellel seni niivõrd meestekesksel alal USA, Ühendkuningriigi ja Iirimaa naiskondi.

sponsoring_04-Image

See kõik saadab ühe tähtsa sõnumi: meie ilmne huvi jalgpalli vastu ei ole pelgalt reklaami küsimus, vaid annab tunnistust Continentali tõelisest spordikirest. 2005. aastal asutasime koguni jalgpalliplatvormi www.contisoccerworld.com, kus on kogu asjakohane info jalgpalli ja meie sellega seotud tegevuse kohta. Näiteks leiab sealt kõike, mida on vaja teada 2016. aastal Prantsusmaal toimuva UEFA Euroopa Liiga kohta, mis on meie jaoks järgmine suur jalgpallipidu. Toome jalgpalli staadionile – ohutult.

sponsoring_05-Image

ContiWarmUp

ContiWarmUp on üks ohututest viisidest saavutada parimad eeldused parimaks tulemuseks. See on tähtsa võistluse eelne „soojendusring“, kus saavutad optimaalse soojuse – nii, nagu ka rehvi puhul. Koos mitme maineka jalgpallitreeneriga välja arendatud treeninguplats näitab, kuidas teha ohutul viisil soojendust ja vältida mängu ajal vigastusi.

Nii et hakka valmistuma põnevaks ja samas ohutuks mänguks, mille sinuni toob hoolikalt läbimõelduna Continental.

Ülevaade meie rahvusvahelisest sponsorlusest.


sponsoring_05-Image