Tooted sõiduautodele/kaubikutele/maasturitele

stage_image1_lg

Company

Sõidu- & väikeveoautorehvid

Sõidu- ja väikeveoautorehvid

article_66w_image1

Continental on üks juhtivaid sõidu- ja väikeveoautorehvide (SVR) tootjaid Euroopas ja maailma suuruselt neljas sõiduautorehvide tootja originaalvarustus- ja asendusrehviturul. Continental, mis asutati Saksamaal Hannoveris aastal 1871, on nüüdseks maailma juhtivaid autotööstuse tarnijaid. Oleme oma rohkem kui 200 000 kõrgkvalifitseeritud töötajaga üle 310 paikkonnas 51 eri riigis oluliselt ja jätkusuutlikult vedamas autonduse edukäiku. Oma toodete ja teenustega aitame muuta liikuvust veelgi turvaliseks, säästlikumaks ja keskkonnatõhusamaks.

Sõidu- ja väikeveoautorehvide osakonna moodustavad kaubamärgid Continental, Uniroyal, Semperit, Barum, General Tire, Viking, Gislaved, Mabor ja Sportiva. Meie parim kaubamärk, Continental, on juhtkohal originaalvarustus- ja asendusrehviturul.

Continental kui ammune kaubamärk on kogunud tohutuid teadmisi ja pädevusi, tänu millele ta on maailma juhtivaid esmaklassiliste rehvide tootjaid ja tarnijaid autotööstusele. Meie aastatepikkused ulatuslikud uuringud ja katsetused on näidanud, et rehvid pole elutähtsad mitte ainult sõiduki liikumise kui sellise mõttes, vaid mõjutavad suuresti ka pidurdusjõudu. Seepärast ei jätagi me kunagi oma tootevaliku optimeerimist, hoolitsedes selle eest, et meie rehvid pakuksid alati suurepäraseid pidurdusomadusi, maksimaalset ohutust ja parimat sõidunaudingut.

Selle saavutamiseks katsetame oma rehve meie katsepolügoonidel üle maailma, sealhulgas meie Hannoveri-lähedasel siserajal Contidrom’il. Contidrom’i esimeses täisautomaatses rehvikatsetussüsteemis AIBA saab teste läbi viia aastaringselt märgadel ja kuivadel teekatetel. Oma esmaklassiliste rehvide arendamisel ja testimisel võtame arvesse iga viimastki ohutuse ja sõiduomaduse punkti. Seda on korduvalt kinnitanud sõltumatud testid üle maailma, kus oleme mitmeid kordi pälvinud kõige soojemaid soovitusi. Samuti peavad meie rehvid läbima sõidukitootjate sadu rangeid teste, et tagada nende omaduste vastavus kõrgeimatele normidele. Alles siis võetakse Continental’i rehvid originaalvarustusse. Selle tulemusena veereb peaaegu iga kolmas sõiduk Euroopas tootmisliinilt välja Continental’i rehvidel.