Tooted sõiduautodele/kaubikutele/maasturitele

stage_image1_lg

Company

Autondusgrupp

Uuendused tuleviku sõidukiliikluse tarvis

article_66w_image1

Continental arendab arukaid tehnoloogiaid inimeste ja nende kaupade veoks. Usaldusväärse partnerina pakub see rahvusvaheline autotööstuse tarnija, rehvitootja ja tööstuspartner jätkusuutlikke, ohutuid, mugavaid, individuaalseid ja taskukohaseid lahendusi. Aastal 2014 saavutas see korporatsioon oma viies osakonnas – šassii- & ohutusosakonnas, siseosakonnas, jõuseadmete osakonnas, rehviosakonnas ja ContiTech’i osakonnas – läbimüügi umbes 34,5 miljardi euro eest. Hetkel töötab Continental’is umbes 200 000 inimest 53 riigis.

Šassii- & ohutusosakonnas arendatakse ja toodetakse sõidukite integreeritud aktiiv- ja passiivohutustehnoloogiaid, aga ka sõiduki liikumist toetavaid tooteid. Tooteportfellis on elektroonilisi ja hüdraulilisi pidurdus- ja šassiikontrolli süsteeme, andureid, eesrindlikke juhiabisüsteeme, turvapadjaelektroonikat ja -andureid, samuti elektroonilisi õhkvedrustussüsteeme, kuni klaasipuhastussüsteemide ja esitulede puhastusotsikuteni välja. Rõhuasetus on kõrgetasemelisel süsteemipädevusel ning osiste lõimimisel ohutuskontseptsiooni ContiGuard. Šassii- & ohutusosakonnas töötab üle 38 000 inimese kogu maailmas ning aastal 2014 olid ta müüginumbriteks umbes 7,5 miljardit eurot.

Teabehaldus- ja taipveosüsteemid on kesksel kohal siseosakonnas, mis pakub laia tootevalikut väga erinevatele sõidukitele. Tooteportfelli mahuvad mõõdikuplokid, mitmeotstarbelised näidikud ning esiklaasinäidikud, juhtplokid, elektroonilised keskluku avamise ja rehvialase teabe süsteemid, raadiod, meelelahutusliku teabe süsteemid, sisestusseadmed ja juhtpaneelid, kliimajuhtimisõlmed, telemaatikalahendused ja –teenused, tarkvara ja juhikabiinid. Siseosakonnas töötab üle ilma rohkem kui 36 000 inimest ning aastal 2014 oli ta läbimüük umbes 7,0 miljardit eurot.

Jõuseadmete osakond arendab ja toodab uuenduslikke ja tõhusaid süsteemseid lahendusi sõidukite jõuseadmetele. Ulatuslik tootevalik hõlmab bensiini ja diisli sissepritsesüsteeme, mootori töö ja jõuülekande juhtimist, sealhulgas andureid ja ajameid, heitgaaside järeltöötluse tehnoloogiaid, aga ka kütusetoitesüsteeme ning hübriid- ja elektriajamite osi ja süsteeme. Jõuseadmete osakonnas töötab üleilmselt umbes 34 500 inimest ning selle 2014. a. läbimüügiks oli umbes 6,5 miljardit eurot.